Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 30 in /home/uddblnnh/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
اخرین قیمت عمده رنگ مو بیول ارزان - سنا

اخرین قیمت عمده رنگ مو بیول ارزان

قیمت عمده رنگ مو بیول از به صرفه ترین قیمت رنگ موها است. رنگ موی بیول دارای انواع مختلفی است که با قیمتی ارزان به صورت عمده به فروش می رسد.
رنگ مو، یکی از پرطرفدارترین محصولات آرایشی در دنیا است. که دارای انواع مختلفی است.
رنگ مو را به پنج دسته: بور، قرمز، قهوه ای، خاکستری و مشکی تقسیم می کنند. که هر کدام از این ها دارای سایه های مختلفی است.

قیمت عمده رنگ مو بیول

دسته بندی رنگ موهای شیمیایی از نظر دوام

رنگ موی شیمیایی از نظر دوام و ماندگاری به 3 دسته زیر تقسیم میشود:

  1.  رنگ موهای موقتی: در این نوع از رنگ موها، رنگدانه های مو تنها سطح مو را می پوشانند اما به دلیل بزرگ بودن ملکول ها به داخل مو نفوذ نخواهند کرد. این نوع رنگ مو با یک بار شستن از بین می رود.
  2.  رنگ موهای نیمه دائمی: در این نوع از رنگ مو، رنگدانه ها به اخل مو نفوذ می کنند اما پس از چند هفته شستشو پاک خواهند شد. این محصول حاوی رنگ های از پیش آماده است که دوام و قدرت عمل بالایی ندارند. زیرا نه منجر به روشن کردن مو می شود و نه تاثیری بر روی موهای خاکستری دارد.
  3.  رنگ موهای دائمی: این رنگدانه ها نیز مانند رنگدانه های نوع دوم بسیار ریز هستند و به داخل مو نفوذ می کنند. با این تفاوت که با رنگدانه های مو ترکیب شیمیایی تشکیل داده و به ملکول های درشت تری تبدیل می شوند. بنابراین ماندگاری بیشتری داخل مو دارند. این رنگ موها قدرت پوشاندن موهای خاکستری را داشته و سبب روشن شدن رنگ مو می گردند.

قیمت عمده رنگ مو بیول

انواع رنگ مو داخلی و خارجی

در ایران انواع رنگ مو خارجی و ایرانی به بازار عرضه می شود.

انواع متنوعی از رنگ هستند از جمله: قهوه ای، نسکافه ای، بلوند، دودی و… که هر کدام از این رنگ ها خود درجاتی دارند که می توانید از مراکز و فروشگاه های معتبر تهیه کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید.

قیمت عمده رنگ مو بیول

قیمت عمده رنگ مو بیول

قیمت عمده رنگ موی بیول یکی از به صرفه ترین قیمت های فروش رنگ مو در کشورمان است که خریداران و فروشندگان زیادی دارد.مشتریان این رنگ مو می توانند با قیمتی ارزان انواع رنگ مو بیول را از مراکز معتبر خریداری کنند.

قیمت عمده رنگ مو بیول همان قیمتی است که در نمایندگی ها و مراکز پخش و فروش عمده است.اگر شما نیز به دنبال خرید و فروش عمده این محصول هستید با مدیر فروش ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما