صنایع آرایشی و بهداشتی سنا
خانه / رنگ مو / خرید رنگ مو دنی وان شنی 100 میل

خرید رنگ مو دنی وان شنی 100 میل

خرید رنگ مو دنی وان شنی 100 میل به صورت اینترنتی و یا حضوری انجام می پذیرد. پایه ی این رنگ از فرانسه است و برای تولید آن از روغن زیتون استفاده شده است. حالت این محصول غلیظ است و رنگی که به مو می دهد شفاف می باشد. مدت ماندگاری آن هم بر روی مو زیاد است و حالت دو رنگی به موها نمی دهد. این محصول در بسته بندی های مختلف از جمله 100 میل به مشتریان ارائه می شود. 

خرید رنگ مو دنی وان شنی 100 میل

کیفیت رنگ موی دنی وان

کیفیت رنگ موی دنی وان کیفیت رنگ موی دنی وان بسیار بیشتر از نمونه های آن است و این به خاطر اثراتی است که بر روی موها می گذارد از جمله این که رنگ مو برای مدت طولانی بر روی مو ها باقی می ماند و با شست و شو رنگ خود را عوض نمی کند و همچنین حالت و غلظت آن بسیار زیاد است. روغن زیتونی که داخل آن استفاده شده است باعث می شود که موها حالتی نرمی به خودشان بگیرند و خشک و بی حالت نشوند. 

برای اطلاع از نحوه ی کیفیت و مرغوبیت و نیر مراحل فروش و پخش این محصول می توانید به سایت مراجعه کنید و با کمک شماره تلفن هایی که در سایت قرار دارند با کارشناسان تماس بگیرید و از نحوه ی فروش و قیمت ها مطلع شوید. 

مرکز پخش رنگ مو دنی وان شنی

مرکز پخش رنگ مو دنی وان شنی مرکز پخش رنگ مو دنی وان شنی در تهران و شهرستان ها دایر است و به مشتریان خدمات ارائه می دهد. پخش به کمک شرکت های بازرگانی و تجار انجام می پذیرد این شرکت ها انواع محصولاتی را که در کارخانه ها تولید می شوند را در بین نمایندگی ها و شرکت ها پخش و توزیع می کنند. کارخانجات برای این که میزان فروش محصولات خود را بالا ببرد از شرکت های باسابقه در این زمینه استفاده می کند. زمانی که فروش کارخانه زیاد می شود برای کارخانه ایجاد برند می کند و یا برند قبلی او را تثبیت می کند. 

رنگ مو به کمک شرکت های بازرگانی و تجار به داخل کشور وارد می شود. این شرکت ها انواع محصولاتی را که در داخل ایران تولید می شوند را به خارج از کشور می برند و در برعکس محصولاتی را که در خارج از کشور تولید می شوند را به ایران وارد کرده و در کنار محصولات ایرانی می فروشند. قیمت این محصولات به خاطر عوارض گمرگی و نیز قیمت ارز مدام در حال تغییر است. برای اطلاع از نحوه ی فروش و قیمت های رنگ موی شنی می توانید به سایت مراجعه کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آزاده سیاسرد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129723169
mobile icon شماره موبایل: 09136546733
telegram icon کانال تلگرام: totalhaircolor@
email icon پست الکترونیکی: azadehsiasard@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کارخانه رنگ مو انیکا قهوه ای شکلاتی

رنگ مو انیکا ، جزو محصولاتی است که به علت پایدار نبودن وضعیت اقتصادی ایران، قیمت آن همواره در حال تغییر است. عوامل و فاکتور های خیلی زیادی هم وجود دارند که یم ت

دیدگاهتان را بنویسید