صنایع آرایشی و بهداشتی سنا
خانه / رنگ مو / قیمت رنگ موی ژله ای آلبورا | فروشنده برندهای برتر رنگ موی ژله ای

قیمت رنگ موی ژله ای آلبورا | فروشنده برندهای برتر رنگ موی ژله ای

قیمت رنگ موی ژله ای آلبورا:  در ابتدا ما باید به  تورنگ کردن مداوم مو، آسیب زیادی به موها می رساند و در نهایت موهایتان بسیار ضعیف خواهند شد. شما برای تنوع می توانید به صورت موقت موهایتان را به رنگ های مختلف رنگ کنید.رنگ مو موقت. با سایه های رنگین کمانی که هرساله در حال رشد هستند، و زیبایی بی پروایی که برای همه ی سنین به وجود می آورند، زمان آن است که اصول اولیه ی رنگ مو موقت را تجزیه و تفکیک کرده، و خواننده ها را متوجه تنوع و گزینه های متفاوت این رنگ ها بکنیم. رنگ موقتی عملکردی تقریبا شبیه به رنگ موهای دائم دارد. اما بجای اینکه در کوتیکول مو نفوذ کند، روی آن قرار می گیرد. در واقع اینکه هیچ عملکرد شیمیایی واقعی در آن وجود ندارد، آنرا به ساده ترین راه رنگ کردن مو تبدیل کرده است.
رنگ موهای موقت، بهترین انتخاب برای رنگ کردن موهاییست که قبلا به رنگ روشن در آمده اند، آن هم به یک دلیل خوب. دارلینگ توضیح می دهد که اگر شما موهایتان را دکلره کرده اید و کاملا سفید بنظر می رسد، معمولا نتیجه این است که انگار رنگ را روی شیشه زده اید. 
اما اگر موهایتان را زرد کرده اید و یا سایه های طبیعی بلوند و یا قهوه ای روی موهایتان قرار دارد، شما باید تئوری رنگ هارا در نظر بگیرید و پیش بینی کنید که این رنگ ها، چه سایه ای روی موهایتان ایجاد میکنند. این درست است، رنگ آبی روشن، روی موهای روشنی که به سفیدی می زنند واضح بنظر می رسد، اما رنگ زرد در موهای بلوند، تبدیل به یک سایه ی سبز یاقوتی می شود. برخی از کاربردهای غیرمنتظره ی رنگ موی موقت چیست؟
ما عاشق مخلوط کردن و رقیق کردن رنگ های رنگین کمانی با نرم کننده و بدست آوردن یک رنگ سفارشی هستیم. اما روکسی توصیه می کند چند قطره از رنگ را به شامپو و نرم کننده ی هفتگی خود اضافه کنید، حتی اگر موی رنگ شده عجیب و غریب ندارید. اضافه کردن رنگ موی موقت به پاک کننده های مو می تواند باعث شود بعضی از رنگ ها مثل طلایی و هلویی در موهایتان ماندگاری بیشتری پیدا کنند.قیمت رنگ موی ژله ای آلبورا | فروشنده برندهای برتر رنگ موی ژله ای

قیمت رنگ موی ژله ای آلبورا

قیمت رنگ موی ژله ای آلبوراقیمت رنگ موی ژله ای آلبورا:   قیمت این محصول در بازار متفاوت بوده و بسته به نوع و کیفیت آن قیمت آن نیز صدق می کند البته اگر به صورت عمده فروشی خریداری شود با هزینه کمتری مواجه خواهیم بود  در ادامه تعدادی از قیمت های رنگ موی ژله ای را بیان خواهیم کرد:

 • رنگ موی آکوارلی 60,000
 • رنگ موی دوبینا 20,000
 • رنگ موی مارال  سری بژ 12,800
 • رنگ موی مارال سری قهوه 12,800
 • رنگ موی بس 46,000
 • کیت رنگ مو لورآل شماره 65,900
 • رنگ موی مارال 100 میل سری بلوطی 12,800
 •  7.7 22,000 تا 41,900
 • رنگ مو گچی 12 رنگی 320,000
 • رنگ موی 100 میل سری مسی مارال 12,800
 • رنگ موی 100 میل سری شنی مارال 12,750
 • رنگ موی لوپینا گروه شنی 20,000

فروش عمده رنگ موی ژله ای آلبورا

فروش عمده رنگ موی ژله ای آلبورافروش چنین محصولاتی در بازار به صورت عمده توسط فروشگاه های بزرگی که قرارداد مستقیم با کارخانجات تولیدی محصولات بسته اند دارد با صرفه ترین نوع محصول برای مشتری خرید به صورت عمده آن است.اين بخش از محصولات فروشگاه طرفداران زياد در بين خانومهاي تنوع طلب در جهت تغيير چشم گير رنگ موهايشان دارد چرا كه بسيار رنگهاي خاص و متنوعي در اين گروه قرار دارد.

رنگهاي آبي ، سبز ، بنفش ، قرمز ، صورتي ،نقره اي و بسياري رنگهاي فانتزي و شيك كه باعث تغييرات زياد در جهت زيبايي موهاي شما مي شود.

البته تنها رنگهاي فانتزي در اين قسمت نيست ، بلكه رنگهاي مشكي موقت و خاكستري و قهوه اي و حتي بلوند هم وجود دارد.

رنگ موی ژله ای چیست ؟

رنگ موی ژله ای چیست ؟ر نگ موی ژله ای چیست: رنگ موهای فانتزی با رنگ موهای معمولی متفاوت هستند به همین دلیل برای ارنگ کردن مو با رنگ موهای فانتزی باید از ترکیب رنگ و روش خاصی استفاده کنید.

 رنگ موهای فانتزی به دلیل فرمول و ترکیباتی که دارند بایستی با روش خاصی روی موها اجرا شوند. نکات مهمی در رنگ کردن موها با رنگ موهای فانتزی وجود دارد که با دانستن انها بدون آسیب رساندن به موهایتان یک رنگ موی زیبا خواهید داشت. این نکات را در ادامه می خوانید.

روش استفاده از رنگ مو های فانتزی این فرآورده ها اساسا رنگ طبیعی مو را روشن تر و درخشان تر می کنند، از تندی موهای سفید یا زرد می کاهند و موهای راه راه و مش شده را یکنواخت می کنند. این رنگ ها تغییر شدیدی در رنگ مو ایجاد نمی کنند و چون به راحتی و با یک بار شستشو از بین می روند، برای امتحان کردن یک رنگ مو مناسب هستند.

این رنگ موها گران قیمت هستند و ممکن است سالن ها ی آرایشی کلی پول از شما بگیرند و نهایتا به موهایتان آسیب برسانند.

در انتخاب این رنگ موها باید به رنگ پوست خود نیز توجه کنید و متناسب با رنگ پوست خود رنگ موی فانتزی انتخاب کنید. زیرا رنگ مویی که با رنگ پوست شما سازگار نباشد، ترکیب زیبای رنگ و چهره را از بین خواهد برد و باعث زشت شدن صورتتان خواهد شد.

خرید رنگ موی ژله ای موقت

خرید رنگ موی ژله ای موقت خرید رنگ موی ژله ای موقت  توسط خیلی از فروشندگان به صورت  عمده از کارخانجات آن خریداری و به مشتری عرضه می شود ما امروزه بیشتر دختران جوان ما متا سفانه در ابتدای راه جوانی ویا شاید بهتر بگوییم در انتهای راه نوجوانی دوست دارند دچار تغییر وتحول چهره وموی خود شوند وچون عجله می کنند ممکن است خیلی سریع هم پشیمان شوند ودر صدد جبران آن برایند.این تغییرات می تواند شامل رنگ کردن،لولایت وهایلایت کردن موها باشد که در نهایت به مش کردن آنها منجر خواهد شد،چرا که وقتی حتی از یک لولایت ساده شروع کنند، این تغییردر رنگ موی آنها به یک عادت تبدیل خواهد شد و خیلی کم پیش می آید که به صبر کردن و بلند شدن موها تا کوتاهی موهای رنگ شده بیانجامد و بر اساس هر مجلس و مهمانی دست به رنگ و هایلایت خواهند زد.دختران جوان ما می توانند از راههایی در هنر آرایش و پیرایش مو استفاده کنند که بعد از لولایت و هایلایت و مش موها تا زمان بیرون آمدن موی طبیعی و جایگزین شدن آن به حالت اولیه نه تنها در تمام این مدت از تغییررنگ موی خود دور نخواهند ماند بلکه به شکلی فانتزی و شیک ،دخترانه نیز دیده خواهند شد.

فروشنده برندهای برتر رنگ موی ژله ای

فروشنده برندهای برتر رنگ موی ژله ایفروشنده برندهای برتر رنگ موی ژله ای: مصرف لوازم آرایش برند و تغییر رنگ مو از مسائل مهمی هستند که در روحیات و خلق و خوی خانم ها تاثیر زیادی دارن، ولی خوب درست کردن ترکیب رنگ مو کار هر کسی نیست و اگه شما بدون داشتن فرمول رنگ مو بخواین خودتون هر اندازه که دوست دارید رنگ مو ها رو با هم ترکیب کنید مطمئناً نتیجه دلخواهی نخواهید گرفت. من تو این مطلب ۲۰ ترکیب پر طرفدار رنگ مو رو براتون لیست کردم، سعی کنید اندازه ها رو دقیق استفاده کنید و به دلخواه خودتون هیچ کدوم از رنگ مو ها رو کم یا زیاد نکنید. رنگ موی قرمزرنگ موی صورتیرنگ موی شرابی بادمجانیرنگ موی مسی بلوطی رنگ موی آبی اقیانوسیرنگ موی طلایی دودیرنگ موی نسکافه ای شکلاتیرنگ موی زیتونیرنگ موی کاراملی فندقیرنگ موی کنفی

بزرگ ترین برند های تولید کننده رنگ موی ژله ای در کشور

بزرگ ترین برند های تولید کننده رنگ موی ژله ای در کشوربزرگ ترین برند های تولید کننده رنگ موی ژله ای در کشور; محصولات آرایشی و بهداشتی یکی از پر مصرف ترین محصولات در سطح جهان هستند. برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که محصولات متنوع آرایشی و بهداشتی را تولید و به بازار عرضه کرده اند. در میان این شرکت ها، نام محصولات برند ریتون و استایکس به چشم می خورد. این دو شرکت بزرگ، بهترین محصولات آرایشی را به مشتریان عرضه کرده اند. در این مطلب محصولات دو برند معروف جهان، ریتون و استایکس را بررسی خواهیم کرد. محصولات برند ریتون:برند ریتون به یکی از شرکت های بزرگ ایتالیایی تعلق دارد. ریتون تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی نظیر رنگ مو، پودر دکلره، ماسک مو و اکسیدان می باشد.اکسیدان ریتون:اکسیدان ریتون با خلوص ۶%، ۹% و ۱۲% در بازار موجود است. اکسیدان ریتون ۶ درصدی یکی از انواع اکسیدان های شرکت ریتون است. اکسیدان ریتون امولسیونه، ترکیبی یکنواخت در رنگ مو ایجاد می کند و علاوه بر آن، موجب محافظت از مو و پوست سر شود. اکسیدان ۶% ریتون، ثبات رنگ مو را افزایش می دهد و بوی آزار دهنده ای ندارد. این اکسیدان در حجم ۱۸۰ میلی لیتر در دسترس می باشد. اگر می خواهید رنگ موی روشن تری داشته باشید، توصیه می شود از اکسیدان ۶% ریتون استفاده کنید.

کیفیت رنگ موی ژله ای

کیفیت رنگ موی ژله ایکیفیت رنگ موی ژله ای: خانم ها به دلیل تنوع یا زیبایی که در رنگ ها وجود دارد به دنبال تغییر رنگ موهایشان هستند و اکثرا به دنبال رنگ های رایج مانند قهوه ای، شرابی و شکلاتی و … می روند اما سایت آرایشگری به شما پیشنهاد می کند برای تنوع هم که از رنگ های فانتزی و یا عروسکی استفاده کنید تا متفاوت تر به نظر برسید.رنگ های فانتزی از جمله رنگ هایی میباشند که نیاز به اکسیدان نداشته و به صورت خالص استفاده میشود. به این نوع رنگ ها، رنگ های ژله ای گفته می شود.برای استفاده از این رنگ ها باید موهایتان را دکلره کرده . سپس این رنگ ها را به صورت خالص برروی موهای مرطوب و تمیزتان به مدت 5 الی 30 دقیقه بمالید و به این نکته توجه داشته باشید که هرچه رنگ ها مدت زمان بیشتری برروی موهایتان قرار بگیرد، رنگ ها پررنگ تر می شود.

عرضه مستقیم رنگ موی ژله ای آلبورا

عرضه مستقیم رنگ موی ژله ای آلبوراعرضه مستقیم رنگ موی ژله  آلبورا: تولیدی های زیادی در ایران وجود دارند که اقدام به فروش یا عرضه مستقیم رنگ موی ژله ای آلبورا در بازار کردم همچنین اری از شرکت‌های بزرگ و خارج از کشور نمایندگی هایی در ایران دارند که محصولات آنها را در بازار به فروش می‌رسانند. این نمایندگی ها اقدام به ارزی محصولات آرایشی بهداشتی با کمترین قیمت برای مشتری و همچنین با کیفیت بهتر و مناسب تر کرده اند.

نحوه خرید رنگ موی ژله ای آلبورا

نحوه خرید رنگ موی ژله ای آلبورانحوه خرید رنگ موی ژله آلبورا: با خواندن این مطلب شما می توانید مناسبترین خرید رنگ مو را با توجه به نوع رنگ, کارایی و ساختار آن انجام داده و همواره از داشتن موهایی زیبا و سالم لذت ببرید.تمام رنگ موها, فقط رنگ هایی نیستند که شما در قفسه های فروشگاهها میبینید و آنها را خریداری مینمایید و با اکسیدان مخلوط کرده و استفاده می نمایید بلکه امروزه قضیه خیلی گسترده تر از این حرفهاست و کارخانجات تولید رنگ در دنیا به کمک آزمایشگاههای پیشرفته توانسته اند رنگهایی تولید نمایند با کارایی و ماندگاری متفاوت و در عین حال سالم تر از تکنولوژی سابق. البته خبر خوب اینکه در کشور ایران نیز چند سالیست این رنگها موجود بوده و مدام به تنوع آنها نیز افزوده می شود ولی متاسفانه اکثر خانم ها با این رنگ موها آشنا نبوده و از آنها استفاده نمیکنند.قبل از خرید رنگ مو و جهت اطلاع از انواع رنگ مو ها میتوانید اطلاعات زیر را مطالعه نمایید و از لحاظ ساختاری و تنوع برند با انواع رنگ ها و خرید اینترنتی رنگ مو آشنا شوید:

انواع ترکیب رنگ مو

انواع ترکیب رنگ موانواع ترکیب رنگ مو:در بازار لوازم آرایشی و بهداشتی انواع ترکیبات رنگ مو کم نیست و شرکت‌ها و تولید های زیادی اقدام به تولید انواع این محصول و پخش آن در بازار کردند این محصولات همانند سایر محصولات لوازم بهداشتی و آرایشی توسط فروشگاه های عرضه کننده آن به دست مشتری می رسد. انواع انواع رنگ مو  عبارتند از:

 • رنگ موی ژله ای یخی
 • رنگ مو فانتزی نی نی سایت
 • رنگ مو ژله ای بس
 • رنگ موي ژله اي سبز
 • رنگ موی ژله ای تزول
 • رنگ موي نیمه موقت
 • رنگ ژله ای یخی
 • رنگ موي ايران خوب
 • رنگ موی تزول
 • رنگ موی نیمه موقت
 • رنگ موی ژله ای سبز 
 • رنگ موی پودری

فروشندگان رنگ موی ژله ای در سراسر کشور

فروشندگان رنگ موی ژله ای در سراسر کشورفروشندگان رنگ موی ژله ای در سراسر کشور: در ایران فروشندگان زیادی وجود دارند که رنگ موی ژله ای را به فروش می‌رساند این مراکز بیشتر در بازارهای بزرگ و همچنین شهرهای بزرگ مانند اصفهان تبریز و مشهد از دیگر شهر های ایران گردن. در ادامه مطالب به تعدادی از این محصولاتی که در بازار به فروش میرسند اشاره خواهیم کرد.

 • رنگ مو فیتو شماره 8 113,900 تا 131,000
 • رنگ موی  100 میل سری کاپوچینو 12,800
 • رنگ موی  100 میل سری نسکافه ای 12,800

محبوب ترین رنگ مو در بازار ایران

محبوب ترین رنگ مو در بازار ایرانمحبوب ترین رنگ مو در بازار ایران: یکی از اهنگ های نوشته های محبوب سال های اخیر نسکافه ای با درجه رنگ روشن و تیره است برای تصویر کردن رنگ نسکافه ای از شامپوهای تثبیت کننده و نرم کننده استفاده کنید برای درست کردن رنگ نسکافه ای بهتر است که از دو سوم تیوپ بلوند شکلاتی متوسط و یک سوم کاراملی استفاده کنید آنها را با اکسیدان نمره ۱ مخلوط کرده و دکلره پایه ۸ را در نظر داشته باشید. در مطالب گذشته ما به عناوین زیر اشاره کردیم:

 • کاتالوگ رنگ موی ژله ای مارال
 • قیمت رنگ موی اوکیا
 • رنگ موی ایرانی خوب
 • قیمت رنگ مو جوو
 • کاتالوگ رنگ دیفرنت کالر
 • کیفیت رنگ موی کالیون
 • خرید رنگ موی دوپیر
 • فروش رنگ موی لورینت
 • خرید اینترنتی اکسیدان
 • خرید عمده رنگ مو
 • قیمت رنگ موی اورآل
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آزاده سیاسرد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129723169
mobile icon شماره موبایل: 09136546733
telegram icon کانال تلگرام: totalhaircolor@
email icon پست الکترونیکی: azadehsiasard@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کارخانه رنگ مو انیکا قهوه ای شکلاتی

رنگ مو انیکا ، جزو محصولاتی است که به علت پایدار نبودن وضعیت اقتصادی ایران، قیمت آن همواره در حال تغییر است. عوامل و فاکتور های خیلی زیادی هم وجود دارند که یم ت

دیدگاهتان را بنویسید