Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 49 in /home/uddblnnh/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
مرکز خرید عمده اکسیدان تلما به قیمت کارخانه - سنا

مرکز خرید عمده اکسیدان تلما به قیمت کارخانه

اکسیدان ماده ای با رنگ روشن است که جهت روشن سازی و ثبات در رنگ مو ها استفاده می شود و یا به تنهایی مورد استفاده قرار می گیرد. قطعا کیفیت این محصول بر سلامت مو اثرمی گذارد به همین دلیل انتخاب یک برند شناخت شده بسیار مهم است. خرید اکسیدان تلما از برند های مهم در لوازم آرایشی و بهداشتی از طریق همین صفحه امکان پذیر است.

مرکز خرید عمده اکسیدان تلما به قیمت کارخانه

لیست قیمت کرم اکسیدان تلما در بازار

لیست قیمت کرم اکسیدان تلما در بازار دوستدار زیبایی بودن یکی از نیاز های طبیعی آدم ها می باشد. یکی از خواسته های همیشگی ما این است که در اجتماع هر چه زیبا تر به نظر بیاییم. بدین منظور سعی در رسیدگی به ظاهر خود داریم.

شاید یکی از اولین چیز هایی که در برخورد با یک فرد به آن توجه می کنیم مو های او باشد. مو ها یکی از اجزای زیبایی دهنده هستند که رسیدگی به آن بسیار تاکید می شود. استفاده از رنگ مو ها به این جلوه دهندگی کمک شایانی می کنند.

پس انتخاب یک رنگ موی مناسب و باکیفیت علاوه بر جذاب کردن شما به شما اعتماد به نفس بیش تری خواهد داد. با خرید اینترنتی رنگ مو ایرانی هم خریدی آسان خواهید داشت و هم برای زیبا کردن خود قدمی بزرگ برداشته اید.

همه ی افرادی که این تجربه را داشته اند می دانند به منظور استفاده از رنگ ها پیشنهاد می شود حتما از اکسیدان استفاده شود تا علاوه بر رنگ پذیری سریع به روی مو مدت ماندگاری رنگ را بیشتر نماید.

قطعا استفاده از رنگ به تنهایی شما را به انتظار شاید چند روزه مجبور کند. پس حتما در کنار خرید یک رنگ باکیفیت اکسیدان مناسب با آن را هم تهیه کنید.

در ادامه بیش تر درمورد ویژگی ها و انواع اکسیدان صحبت خواهیم کرد. پس لطفا حتما تا انتهای مطالب را بخوانید.

خرید اکسیدان 4 لیتری تلما به قیمت کارخانه

خرید اکسیدان 4 لیتری تلما به قیمت کارخانهاکسیدان یک مایع کرم رنگ یا سفید رنگی است که به عنوان یک تسریع کننده و روشن کننده به رنگ ها افزوده می شوند. قطعا نوع اکسیدانی که انتخاب می کنید به طور مستقیم بر نتیجه نهایی رنگی به روی مو گذاشته اید اثر می گذارد.

عوامل بسیاری به روی رنگ موی شما اثر می گذارد از جمله:

  • نوع اکسیدانی که انتخاب شده.
  • میزان اکسیدانی که به رنگتان اضافه شده. 
  • کیفیت اکسیدان استفاده شده. 
  • نسبت رنگ و اکسیدان.

توجه داشته باشید یک فرمول را نمی توان برای همه رنگ ها و مو ها استفاده کرد. قطعا میزان ترکیب اکسیدان و رنگ براساس روشن یا تیره بودن رنگی که مد نظرتان است متفاوت خواهد بود.

در صورت اضافه کردن زیاد اکسیدان رنگ هایی روشن خواهد شد و درصورت کم استفاده کردن از اکسیدان در رنگ آن را تیره خواهد کرد.

اکسیدان 4 لیتری مناسب برای افراد یا آرایشگرانی که مصرف زیادی دارند می باشد. خرید اکسیدان 4 لیتری تلما به قیمت کارخانه از طریق سایت امکان پذیر است.

ارزانترین برند اکسیدان در بازار

ارزانترین برند اکسیدان در بازاربرند های مختلفی از اکسیدان در بازار در حال عرضه می باشد. اکسیدان تلما به عنوان یکی از برند های شناخته شده که امتحان خود را پس داده است دارای انواع مختلفی است که با هم انواع اکسیدان تلما را جهت آشنایی بیشتر با این محصول مرور می کنیم:

  • اکسیدان شماره نیم یا ولوم 10 یا 3 درصد. 
  • اکسیدان شماره یک یا ولوم 20 یا 6 درصد.
  • اکسیدان شماره دو یا ولوم 30 یا 9 درصد. 
  • اکسیدان شماره 3 یا ولوم 40 یا 12 درصد.

حتما هنگام خرید متناسب با رنگی که مد نظر دارید اکسیدانتان را انتخاب کنید.

اکسیدان  ولوم 10 یا 3 درصد از ضعیف ترین نوع اکسیدان است و قدرت روشن کنندگی کمتری نسبت به دیگر اکسیدان ها دارد به همین دلیل در رنگ های تیره مثل مشکی یا قهوه ای بیشتر استفاده می شود.

اکسیدان ولوم 20 یا 6 درصد مناسب برای پوشش دهی سفید های مو هستند و برای روش های آمبره از مناسب ترین و پر کاربرد ترین نوع اکسیدان می باشد.

اکسیدان ولوم 30 یا 9 درصد جزو اکسیدان های پر استفاده است. روشن کنندگی بیشتر ی دارد و عموما برای دامنه رنگ ها متوسط تا بلوند به کار گرفته می شود.

اکسیدان ولوم 40 یا 12 درصد اکسیدان بسیار قوی در روشن کنندگی است به همین دلیل فقط بهتر است در دکلره های قوی استفاده شود. فرق این اکسیدان با اکسیدان 9 درصد در این است که اکسیدان 9 درصد با سرعت بیش تر و قدرت کم تری باعث روشن شدن می شوند ولی اکسیدان 12 درصد با سرعت بیش تر و قدرت بیش تر این عمل را انجام می دهند.

مرکز پخش و فروش اکسیدان مارک تلما

مرکز پخش و فروش اکسیدان مارک تلما شاید سوال ایجاد شود که بر چه اساسی باید میزان اکسیدان و رنگ را تنظیم کرد؟

به طور کلی میزان نسبت اکسیدان به رنگ یک ونیم به یک می باشد به این صورت که اگر 100 میل رنگ در نظر داریم 150 میل باید اکسیدان اضافه شود. البته این میزان با توجه به سلیقه شما می تواند متفاوت باشد.

همان طور که گفتیم کار اصلی اکسیدان روشن کردن رنگ و تثبیت رونگ به روی تارهای مو است. پس اگر می خواهید رنگ روشن تر ی داشته باشید به همان میزان مقدار اکسیدان باید بیش تر باشد.

شاید بهتر باشد اگر رنگی که استفاده می کنید خارجی است از اکسیدان خارجی استفاده کنید تا اثر گذاری بیش تر ی ببینید.

فروش عمده اکسیدان با بهترین مارک اکسیدان از طریق سایت صورت می گیرد.

تولید کننده برتر اکسیدان و لوازم آرایشی

تولید کننده برتر اکسیدان و لوازم آرایشیهمان طور که گفتیم اکسیدان ها به تثبت رنگ به روی مو ها اثر می گذارند. یکی از شکایت های اکثر ما این است که هنوز یک هفته نگذشته در رنگی که گذاشتیم تغییر احساس می کنیم و این قطعا اذیت کننده است چون بسیار هزینه کردیم اما در این زمان کوتاه از بین رفت.

انتخاب یک اکسیدان با کیفیت و مناسب با نوع رنگتان قطعا راه حل این مشکل است. وقتی اکسیدانی که استفاده می کنید مرغوب باشد به ثبات رنگ موی شما کمک می کند و دیگر اسن مشکل به این سریعی سراغ شما نمی آید.

قیمت اکسیدان تلما با توجه به نوع آن و حجمی که عرضه می شود متفاوت است. 

فروشنده عمده بهترین مارک اکسیدان در کشور

فروشنده عمده بهترین مارک اکسیدان در کشوریکی از ویژگی هایی که برای بعضی از اکسیدان ها در نظر گرفته شده است نوع ضد قرمزی است. این اکسیدان ها بیش تر برای رنگ هایی که پایه قرمزی دارند استفاده می شود. این نوع کمک می کند بعد از مدتی که از رنگ شما گذاشت رنگ شما همان طور که بود ثابت بماند به سمت قرمزی نرود.

ما به عنوان فروشنده اکسیدان در انواع مختلف آماده ی عرضه بهترین مارک اکسیدان هستیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما